Woreczki na psie odchody, 4 rolki x 20szt, czarne

Woreczki na psie odchody, 4 rolki x 20 sztuk, czarne BarryKing to praktyczny i higieniczny produkt, który ułatwia zbieranie i usuwanie odchodów psa podczas spacerów. Woreczki są czarne, co zapewnia dyskrecję i pomaga utrzymać czystość wokół siebie.

Opakowanie zawiera 4 rolki, a każda rolka zawiera 20 woreczków, co daje łącznie 80 woreczków. Są one odpowiednie do zbierania odchodów psa o różnych rozmiarach.

Woreczki na psie odchody są wykonane z wytrzymałego i trwałego materiału, który zapobiega przebiciom i przeciekaniu. Mają odpowiednie wymiary, aby pomieścić odchody psa bez problemów. Po użyciu można je łatwo zawiązać, aby zapewnić szczelność i eliminację nieprzyjemnych zapachów.

BarryKing to firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów dla zwierząt, która stawia na wysoką jakość i funkcjonalność swoich produktów. Woreczki na psie odchody marki BarryKing są praktycznym rozwiązaniem dla właścicieli psów, którzy dbają o czystość i higienę podczas spacerów ze swoimi pupilkami.

Pamiętaj, że zbieranie i usuwanie odchodów psa jest ważne zarówno z punktu widzenia higieny publicznej, jak i zdrowia innych zwierząt i środowiska. Woreczki na psie odchody są niezastąpionym narzędziem w utrzymaniu czystości i dbaniu o środowisko podczas spacerów z psem.

BARRY KING
BK-14040