RedCart to kompleksowa platforma oprogramowania do zakładania sklepów internetowych oparta na modelu SaaS. Oznacza to, że sklepy nie wymagają instalacji na własnym serwerze, a funkcjonalności są dodawane i aktualizowane na bieżąco w ramach opłaconego co miesiąc abonamentu.

Każdego dnia zespół RedCart stworzony z entuzjastów e-commerce i nowych technologii pomaga w uruchamianiu i konfigurowaniu indywidualnej wersji e-biznesu. Do końca 2019 uruchomiliśmy ponad 40 000 sklepów. Przez ponad 10 lat działalności nawet kilka tysięcy przedsiębiorców z różnych sektorów korzysta z oferowanych przez nas rozwiązań. To grono stale się powiększa!

Sklep internetowy założony na naszej platformie to m.in.:

14-dniowy bezpłatny okres próbny z kompletem wszystkich funkcjonalności do przetestowania,

pomoc techniczna, support oraz onboarding online,

dostęp do ponad 450 wbudowanych narzędzi,

bezpłatne integracje z prawie 400 hurtowniami z wielu branż. Nasz system integracji samodzielnie pobiera dane i aktualizuje stany magazynowe oraz ceny,

opcja sprzedaży produktów w modelu dropshipping,

konta i usprawnienia dla pracowników,

integracje z kurierami i płatnościami online,

możliwość sprzedaży wielokanałowej poza e-sklepem,

wsparcie dla sprzedaży zagranicznej,

rozszerzone raporty sprzedaży, Klientów i produktów,

dostosowanie do zmian w normach prawnych po stronie RC,

stale rozbudowywane i dodawane funkcjonalności.

Istotną gałęzią działań dla marki jest dropshipping. To model sprzedaży, w którym  dostawca wysyła produkt do Klienta. Rolą właściciela sklepu jest zbieranie zamówień i przesyłanie ich do hurtowni. Sprzedawca nie musi już magazynować produktów w wynajmowanej przez siebie przestrzeni. Kolejnym plusem jest stosunkowo niski próg wejścia na rynek oraz możliwość wybadania, jaki asortyment sprzedaje się najlepiej. Przedsiębiorca zyskuje swego rodzaju elastyczność. Jako RedCart wspieramy model biznesowy, jakim jest dropshipping i pomagamy w ukierunkowaniu naszych Klientów. Współpracujemy z hurtowniami  dropshippingowymi, z którymi można się zintegrować, a ich ilość liczy już blisko 400 pozycji!

RedCart - Sprzedawaj teraz!

Po rejestracji z linku naszej hurtowni otrzymujesz zniżkę 10% na abonament Redcart. Zarejestruj się teraz

Link do pliku XML dla integracji z Redcart http://alizoo.pl/modules/pricewars2/service.php?alias=redcart